14 TEMMUZ 2020 SALI

Hasret Yıldırım

ÜSTAD KADİR MISIROĞLU’NA SALDIRANLARA CEVAP

Hasret Yıldırım

Fırsatı ele geçirince “Bremen Mızıkacıları” yaygarasıyla, Üstad Kadir Mısıroğlu'na saldıran cenâha “cevap vermeyi” bir borç biliyoruz. Üstadımızın bu nâdânlara cevap verme gibi bir mes'ûliyyet'i yoktur.  Lâkin Üstadın rahlesinden, zerre miktarı nasiplenmekle şeref duyan muhibbanı olan biz acizler; Üstadın "Hakkınızı da bilin, haddinizi de! Ezik olmayın" sözünüzdeki sırra istinaden, (kabul buyurursa) elimizden ne gelirse yapmaya devam edeceğiz! Kınayıcıların kınamasından korkmayacağız! Dava taşını gediğine koyana kadar, mücadele edeceğiz! Garip ve dertli Anadolu'yu, “susturulmuşları” dile getireceğiz! Hüseyin Nihal Atsız'ın lisânıyla haykıracağız: “ŞEREFLİLER TAVİZ VERMEZLER! ŞEREFİN TAVİZİ YOKTUR!”

Tarihçi Yazar Kadir Mısıroğlu, şeker hastalığına bağlı ayağındaki bir yara sebebiyle, üç aydır tedavi görüyor. Evvelki hafta Cumhurreisimiz Muhterem Recep Tayyip Erdoğan kendisini, tedavi gördüğü hastanede ziyaret edince, Allah-Vatan-Millet düşmanları harekete geçtiler. Bir yaygara aldı başını gidiyor. Bu saldırıların içerisinde, öyle aşağılık kelimeler, cümleler ve iftiralar kullanılıyor ki, ahlak ve edeb çerçevesine sığmaz. Hususiyetle Kadir Mısıroğlu üzerinden, Muhterem Recep Tayyip Erdoğan vurulurken; her türlü derdin devâsı, “laik atak” hastalarının ilacı “Atatürkçülük” maskesi kullanılıyor. Tabii bu maske takıldığında, her türlü şeyi söylemek, her türlü çirkefliği yapmak mubâh oluyor… Bu çirkefliklerin belki de en adilerinden biri de, DELİ YAFTASI…

Üstad Kadir Mısıroğlu ve muhibbanı, malûm cenah tarafından “Allah'ın Delisi” olarak zemmediliyor… Kemalizm'i sahiplenerek bazen hükümete, bazen Tayyip beye, bazen de Tayyip bey üzerinden Üstad'a “saldırılar”, bu cenahın beslendiği rant ve prim çukurudur. Görünen hakikât şu ki, 85 yaşında bir asırlık çınar, HASTA yatağında dahi tek kelam etmeden, malum zihniyete asabiyet sebebi olmuştur. Tavsiye edilir ki, bir tabibe görünebilirler. Çünkü bu asabiyet, bu zihniyeti; neşir, kelam ve amellerinde menfi bir vaziyete sevk edip komik duruma düşürmektedir. Düştükleri vaziyeti hûlasa eden öyle rezilikler var ki, temas edeceklerimiz mevzuun vahametini ve komedisini gözler önüne serecektir…

KOCA KADIN, ALLAH'IN DELİSİNİN TELEVİZYONUNA ÇIKAR MI YAV!

Bunlardan bir tanesi, Tayyip beyi yerip Üstad'a saldıran, resmî sosyal medya hesaplarından defalarca aklı ve dilinin farklı yerlerde gezdiğini bel altı dil sürçmeleri ile diri tutup, alanı olsun olmasın herkese sokak ağzı ile saldırmayı düstûr edinerek gündemini değiştiren ve düştüğü komediyi bertaraf eden bir kadın… Hatta bu kadının, “Koca Cumhurbaşkanı, Allah'ın delisini ziyaret eder mi hiç yav” deyip haddini aşarak; Cumhurreisimize ve deli raporu olmayan Üstad'a deli diye saldırıp YEDİ DEFÂ DELİ RAPORU verilmiş, A9 kanalında arz-ı endâm eyleyen malum şahsı ziyareti, trajikomik bir durumdur. (Bahse konu olan şahsın “tescilli” raporları:

1- Şişli Etfal Hastanesi'nden 1983 yılında şizofren tanısı kondu.

2- 1984 başında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nden paranoid tanısı kondu.

3- 1985 yılında İstanbul Gümüşsuyu Askeri Hastanesi'nden “ayırt edilemeyen tip” tanısı kondu.

4- 1986 sonunda tutuklanmasının ardından Adli Tıp Kurumu'ndan “Paranoid” tanısı kondu.

5- 1987'de hapishaneden gönderildiği Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nden 7 aylık tedaviden sonra rapor aldı.

6- 1988'de yeniden Beşiktaş Askerlik Şubesi'ne müracat eden Oktar ileri tetkik için GATA'ya gönderildi ve rapor aldı. Teşhis “Hastalık müzminleşmiş” şeklindeydi.

7- 1993'te ihbar üzerine Eskişehir Hava Hastanesi'ne yeniden sevkedilen Adnan Oktar'a “Askerliğe elverişli değildir” raporu verildi. [Sabah Gazetesi, 20.11.1999]) Gafları ve düstûrsuzluğu, aklını ve şahsiyetini gerektiği kadar ortaya koymuştur. Şu kaliteye, şu karaktere, şu vaziyete; ne diyelim de, neye istinaden muhatab alalım! “Koca kadın, Allah'ın delisinin televizyonuna çıkar mı yav!”

İnsanî vasıflarını batı hayranlığı ile harmanlayan bu kadın, Cumhurreisimizin hasta ziyaretini dolaylı yoldan aşağılıyor. (Bunlar mertçe karşımıza çıkamazlar zaten.) Yine Tayyip beyin mültecilere gösterdiği hassasiyeti hiçe sayıp Kanada Başbakanının ‘bir avuç mülteciye' kucak açmasını “Bu dünyaya, bu adamdan birkaç tane daha lazım” diyerek, mülteci müşkilâtına başından beri el atan ve imkânlarımızla dünyaya ders veren Cumhurreisimizi, görmezden gelmesinde kasıt olduğu aşikârdır.

“LAİK ATAK” HASTALIĞINA DÜÇÂR, CHPLİ CAN “ATAK”LI

“Hayır efendim, bu ziyareti yapmaya hiç hakkınız yok” serlevhalı yazısında Can Ataklı, “Devletin en tepesinde oturan iki şahsın; Atatürk, cumhuriyet ve inkılâp düşmanı birini ziyaretine gitmesinin milli değerlerimize hakaret manasına geldiğini” söylemektedir. Kadir Mısıroğlu'nun söylediklerinin kanunen suç olduğunu, bu ziyaretlerin, suça ve suçluya ortak olmak demek olduğunu da ballandıra ballandıra yazmaktadır…

Milli değerleri sadece Atatürk ve umdeleri etrafında tahdit eden, kısır düşüncelerine dini ve ahlaki değerleri de ilâve edip, Atatürk umdeleri icabı terakkiyi hedef alan bir politika ile aynı suali, mahdûd düşünceleri ile teşkil ettirdikleri halay ekibinin, sonradan eklemeli malum şahıslarına da sormasını umarız. Yoksa bu cürüm sadece M.Kemal'i mi kapsıyor da, “Cumhurreis ve hiç bir şe'niyeti (realitesi) olmayan” mahalle ağzı ile dolaşan hurafeler mi sizin zihniyetinizde ve anayasanızda suç addediliyor.

Aynı Can Ataklı, İnterbank ve Etibank faciaları ile bu Aziz Millete milyon dolarlık kazık atan ve 9 ay 9 gün hapis yattıktan sonra tahliye edilen Cavit Çağlar için ne demişti acaba? Çünkü 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, Ankara'dan özel uçakla Bursa'ya gelmiş, Cavit Çağlar'a ait Nergis Holding'in helikopteri ile Çağlar'ın evine kadar gitmişti.

AZİZ NESİN: ATATÜRK'Ü SEVENLER, YA AHMAK YA DA SAHTEKÂRDIR

Aynı makalede Üstad'a atfettiği “Atatürk'ü sevenler, ya ahmak ya da sahtekârdır” sözü ise, Aziz Nesin'e aittir. Buradan anlaşılacağı üzere masabaşı haber yapan Can Ataklı'nın, hangi sözüne itibar edelim?

Başkasına ait sözü bile, Kadir Mısıroğlu'na yamamaya çalışıyor… Bu minvalde, Evrensel Yazarı İhsan Çaralan'ın, Üstad üzerinden “antikemalist zihniyeti, meczup yerine koyması”na ne demeli? Çok sevdikleri “Allahsız” Aziz Nesin de mi meczup oluyor. Üstüne üstlük Aziz Nesin, ‘Kemalistleri' ahmak ve sahtekâr diyerek tahkir ediyor, alenen suç işliyor.

Sizler de bu suç karşılığında sessiz kalarak suç işlemediniz mi? Aynı cümleyi Kadir Mısıroğlu söyleseydi, neler olabileceğini tahmin edersiniz. Sizin adaletiniz adamına göre mi işliyor?

FESLİ M.KEMAL DE, MARAŞ DONDURMASI SATICISI MI?

Emin Çölaşan ise “Hastanede Fesli Şov” serlevhasıyla neşredilen yazısında; “Kafasında sürekli olarak püsküllü bir fes taşır. Röportajlarını kafasındaki kırmızı fesle verir, televizyonlara öyle çıkar. Onu tanımayanlar, Maraş dondurması satıcısı olduğunu düşünebilir.” diyerek, M.Kemal'e alenen hakaret etmiştir.

Hâlâ resmî tarih kitaplarında ve mekteplerde, M.Kemal'in fesli fotoğrafları yer almaktadır. Bu fotoğraflardan kendisini tanımayan bir talebe, Emin Çölaşan'ın tesirinde kalarak, M.Kemal Paşa'ya “Maraş Dondurması Satıcısı” derse, bunun hesabını kim verecek? Buradan cesur yürekli savcıları vazife başına çağırıyoruz. Emin Çölaşan “atam” dediği M.Kemal'e hakaret ettiği gibi, Maraş dondurmacılarını da tahkir etmiştir. Helal ekmeğinin peşinde koşanların alın terindeki emeği, Çölaşan gibi dondurma yalayıcıları bilmezler!

Velev ki, insanları kıyafetleri üzerinden tenkit edeceksen, Soner Yalçın'ın papyonunu da dolasana diline! Kendisi, neden papyon taktığını soranlara şöyle cevap veriyor: “Mustafa Kemal'in emanetidir papyon. O da takardı. Devrimci budur, saçınıza başınıza kıyafetinize dikkat edeceksiniz. Tertemiz olacaksınız. Cumhuriyet kadınısınız, Cumhuriyet erkeğisiniz. Örnek olacaksınız. İnadına mini etek giyeceksiniz, inadına dekolte giyeceksiniz.” [Oda Tv-29.01.2015]

Çölaşan nasıl tenkit etsin ki, Soner Yalçın papyonu “kılıfına” uydurmuş. Mevzua bir M.Kemal, bir Cumhuriyet, bir mini etek, bir de dekolte sokarak “medeni” bir hâle getirmiş… Onlar çok severler medeniliği!? Lâkin medeniyetin “çıplak” tarafını… Vakti zamanında, İstiklâl Marşı'nın Yazarı Mehmet Akif “Medeniyet dediğin açmaksa bedeni, hayvanlar sizden daha medeni.” demiş ya, kimlerden bahsetmiş acaba?

HEYKELLERİN KARŞISINDAKİ HOKKABAZLAR “RUH HASTASI” DEĞİL Mİ?

Yeniçağ Gazetesi yazarlarından Mehmet Faraç “Hasta ve Ziyaretçileri” serlevhalı yazısında “Recep Tayyip Erdoğan, İsmail Kahraman, Şevki Yılmaz farklı zamanlarda da olsa, aynı kişi ve aynı amaç için bir "hasta"hane odasında buluştular! Üstelik durumu ruhen ve fiziken de çok vahim olan bir "hasta" için! Onun önünde saygıyla durdular, elini tutarak gözlerine baktılar ve acil şifa dilediler...” diyerek, hem Üstad'a, hem ziyaretçilere “ruh hastası” ithamında bulunmuştur. Peki adama demezler mi, bu şahıs hayatını bir ideal uğruna fedâ etmiş bir münevver olduğu gibi, milyonlara da hitâp etmektedir!?

Senin, “Mısıroğlu hakikâtini” sevip sevmemen mevzuu bağlamaz da, sadece insani vazife olarak bile bakıldığında, hasta ziyaretinde tâzim yapmanın neresi tuhaf!? Eğer tuhaflık arıyorsan, Kemalist zihniyetin taştan-betondan yapılmış heykeller karşısında girdikleri şekiller ve saygı vaziyetleri, ruh hastalarına taş çıkarmıyor mu?

Bir de yazında üstüne basa basa “hasta” deyip duruyorsun… Mâlumun, her dönemde birileri, birilerine hizmet etti; kimi sattı kimi satıldı, kiminin öfkesi sönmedi, kimi hakikâtı gördü. Tıpkı yakın dönem siyasetçilerin iktidarlarında olduğu gibi.. (Hususiyetle Demirel de, Ecevit de, Özal da!) Lâkin bu düşmanlık, bileğini bükmekte sizi zorlayan Tayyip bey de en üst seviyeye çıktı...

İçinizdekileri kustunuz da kustunuz! Tayyip bey Türkiye'yi “Cumhuriyet ve Kemalizm'in arkasına saklanıp çalmak isteyenlerle” uyuttuğunuz bu millet, ‘uyanıyor' dedi. Bu maskelerin arkasına saklananlar ile kendisi arasında büyük bir duvar oluşturdu. Tüm oyunları fark ederek; “HASTA” insanımızı, “HANE”lerinde uyandırmaya başladı. Siz her daim bu cemiyete “hasta” gözüyle baktınız, Osmanlı'ya baktığınız gibi... Bu “hasta”lıkları kronikleşenlere, Rabbim şifa versin! Takiyyecileri ayyuka çıkarsın ve bu Vatanın hakiki vatansever ve kimseye hizmet etmeyip sadece ALLAH'a güvenen, İslam'a, Vatana, Millete hizmet eden mücahid ve mücahidelerine yardım etsin. (Amin)

AHMET HAKAN COŞKUN “FESLİ KADİR” DEMEYECEKMİŞ

Ahmet Hakan Coşkun'a, bir evvelki makalemizde kaynakları ve birinci ağızdan nakilleri ile bitirdiğimiz deli raporu mevzuunda; yerini yaptığı ÜÇ nedeni sıralıyor, “BUNDAN SONRA ‘FESLİ DELİ KADİR' DİYEMEYECEKSİN” dedikten sonra, onun üslûbuyla cevap veriyoruz…

- BİR: Kat'i surette böyle bir raporun olmadığının ispat edilmesi sebebiyle…

- İKİ: Şahsiyetindeki gedikleri kapatman adına, defalarca ikâz edilmene rağmen, çıtanı 2-3 basamak yükselterek aynı istikamette devam ettiğinden dolayı, daha fazla seni zor duruma sokmak istemiyoruz...

- ÜÇ: Sağlam dalağını, sahte trafik kazası raporuyla aldırıp askerden kaçacak kadar “akıllı” olman sebebiyle…

Mevzu delillikten açılmışken, biz çok iyi biliriz “Türk Milletinin %60'ı Aptaldır” diyen şahsın, sadece “Din Düşmanı” olduğu için yerlere göklere sığdırılamadığını… Biz çok iyi biliriz, iki defa bakanlık yapan, Lozan'da ikinci adam olan şahsa deli diyenlerin, bu vazifeleri verenleri yerlere göklere sığdıramadığını… Biz çok iyi biliriz, 10 yıl gayri meşru ilişki yaşadığı kadına “o…….” diyerek öldürdükten sonra, deli raporu aldırılarak vekilliğe devam etmesi sağlanan şahsa, soyu ak manasında SOYAK soyismini verenlerin hangi kefelere konulduğunu… Biz çok iyi biliriz, “Türk Milleti Zekidir, Çalışkandır” sözünü dağlara-taşlara yazıp “Osmanlıca öğrenmek zordu” diyerek, bir gecede milyonlarca insanı cahil bırakanların, bir medeniyeti yok edenlerin hangi sıfatlarla yâd edildiğini… (Hâlbuki Millet bu kadar zeki ve çalışkansa, aslî lisanımız hiç yok edilmeden, yanında Latince de öğretilemez miydi? Milletimiz iki lisana vâkıf olurdu. Bu da alenen gösteriyor ki, düşmanlığınız “Elif-Ba'ya, Kur'an'a, İslâm'a, bu Aziz Milletin tarihi evveliyatı ve itikadınaydı!”)

 “UYDURUK” VESİKALARINIZ VE İFTİRALARINIZLA YOK OLACAKSINIZ

Ve Kadir Mısıroğlu'na saldıran müfterilerin uydurduğu bir AİDS raporu var ki, seviyenin çukurdan aşağı düştüğünün resmi. Muhatab alınacak bir yanı yok, lâkin ciddi (zannedilen) haber siteleri dahi bu “uyduruk” raporu haberleştirip Üstad'a “bel altı” vurmaya kalktı. Güyâ Üstad, Çapa Tıp Fakültesi'nde AİDS'e yakalanmış. Tüüü sizin sıfatınıza! Yazıklar olsun sizin cibilliyetinize! Yazıklar olsun sizin (olmayan) karakterinize! Düşmanlık bile delikanlıca yapılır ulan! Üstad'ın vesikalarla, kaynaklarıyla naklettiği hakikâtlere verilecek cevabı olmayanlar, uydurdukları belgeler ile nefis tatmini yapıyorlar. Bu mu kaliteniz?

Eeee Üstadım! Sen misin, kimsenin bilmediği veya üstü örtülmüş hakikâtleri haykıran! Sen misin, düşmanın büyüğü ile savaşan! Sen misin, “resmî” denilen tarihteki sahtekârlıkları delillerle ispatlayıp ezber bozan! Sen misin, vesikalarla tarihe damga vuran, tarihi titreten! Sen misin, rejim tarafından pısırıklaştırılmış-susturulmuş, “Yurtta Sulh, Cihanda Sulh” teranesiyle uyutulmuş Millete, cesaret ve celâdet zerk eden! Sen misin, gençliğin fikrî ve ahlâkî olarak hayra temâyul etmesinde, en büyük hisse sahiplerinden biri olan! Tabii saldıracaklar… Tabii menfaatlerinin, rantlarının peşinde koşacaklar…

Ey müfteriler… Eğer bir derdiniz varsa, eğer bir karın ağrısı yaşıyorsanız, çıkarsınız karşısına, ortaya koyarsınız kaynaklarınızı ve vesikalarınızı; ‘şurada yanlış yapıyorsun, burada yanlış konuşuyorsun' dersiniz, iddianızı ispat edersiniz. Vallahi, Üstad öyle güzel bir insan ki, yanlışı varsa, hatasını telâfi edip üzerine bir de size teşekkür eder. Şahsiyetli adamdır yani, “eğriye eğri, doğruya doğru” der…

 

HASRET YILDIRIM - TERCÜMEİHÂL

HASRET YILDIRIM DİĞER YAZILARI

 1. bünyamin akbaba

  Hak ile batılın savaşı kıyamete kadar gidecek bunu biliyoruz.Bu nasipsizler üstadın dediği gibi kafası koparılmış yılan misali sadece son çırpınışları son ..Benim anlamadığım zamanında Peygamberimizi görüp de inanmayan nice insan çıktıda Mısıroğluna inanmaması normal. nasip meselesi bu. hangi belgeyi hangi bilgiyi koysan bunların önüne ne çıkar.Belge demişken sayın MISIROĞLUnun aktardığı bilgilerden belgelerden en küçük bir yanlışlık olsa hergün tellal ile bunu ifşa ederlerdi. ALLAH mısıroğlu na uzun ömürler versin..Hasret bey ALLAH sizden razı olsun.

 2. Yani 'Şeytanın akıllısı' bu 2 kelimeyi çıkarma şansınız varsa çıkarırsanız iyi olur hocam. Teşekkürler..

 3. En çokda bu zihniyet 'sözde' demokrasi, adalet istiyoruz deyince, birilerinin de hadi ordan.. demesi tuhaf gelmesin..

 4. Ak Parti M.Ü bir tane hanıma, Çanakkale Belediye Başkanı kes sesini! sus! diye hakaret edercesine sözler söylüyor, chp li bayanlar, o hanıma destek vereceğine, chp li bayanlar Belediyebaşkanı'nı savunmak için toplanıyor, Belediye Başkanına destek veriyor.. Tıpkı, haksızlığa uğrayanlar başörtülüyse buna itiraz etmeyip, haksızlığa uğrayan başörtülü hanımların yanında durmadıkları desteklemedikleri gibi.. (tabi hepsini bir tutmuyorum ama, malesef bu zihniyetin sayıları çok) buda ithal zihniyetin bir başka yanı..

 5. KK kan dökmeden Anayasayı getiremezsiniz diyor, bi şeytanın akıllısı kemalist de çıkıp isyan emiyorki ulan sen ne anlatıyorsun kan dökmeler falan diye! Sonra yine çıkıyor bitane kofti kabadayı chp li sözde vekil Milleti denize dökmekle sözde tehdit ediyor.. ulan çıkıp bi akıllı chp li buna yahu sen manyakmısın diye isyan etmiyor.. bunların demokrasiden anladığı bu! Aynı AB, ABD zihniyeti... kanlarına işlemiş! onların diliyle çifte standart... Demokrasi Adalet getireceklermiş.. yahu siz kim, Demokrasi kim Adalet kim!.

 6. Bu KK yı iyi araştırsınlar, Almanya da falan yakın akrabaları pkk nın uyuşturucu baronu a me ke... Suleyman Yeşilyurt açıklıyor.. Belgeleriyle.. Eğer bir yanlış varsa yaptığım işi dahi bırakırım diyor.. Ama Suleyman yeşilyurt da bir program da, M.Kemal'in bazı icraatlarını belgeleriyle açıkladı diye, chp'ye, kk ya da dokunduğu için, chp nin paralı uşaklarının yardımıyla da hoop adamı attılar içeri.. neyseki sonra çıktı.. sizin demokrasi anlayışınıza sok.yım..

 7. Bu Üke ve bu Milletin yazısını değiştiriken kime sordunuz, Ezanı aslından sözde tercüme ederken kime sordunuz, kanun zoruyla zorla bu Milletin kafasına şapkayı geçirirken kime sordunuz la! ingiliz halkına mı(vs vs vs) demokrasi havarileriii.. Demokrasi diye kudururlar chp parti içindekiler de, chp oy veren kemalist kesimde.. sizin demokrasi anlayışınızı yesinler.. Anayasa değiştireceğiz, chp'nin başındaki zat, KAN dökmeden bu Anayasayı getiremezsiniz diyor! O ara referanduma kadarda Ülkede patlamalar, saldırılar oluyor..

 8. Yine birşeyler daha söyleyeceğim buradan.. Bu chp ilkeler etrafında buluşarak ittifak yapacağız diyor. hdp ile hangi ilkelerde buluşacaklar acaba!.... 6 oktan falan bahsediyorlar.. Hangi devirde onları doğru şekilde uymuş veya doğru anlamışsınız. Ta dibinden en son chp yöneticisine kadar.. Onun için o sözde 6 ok ayaklarını da bıraksınlar! chp devamlı batı gibi, algı oluşsun diye ağzından düşürmüyor tek adam diktatör Erdoğan lafını.. chp şöyle parti tarihine, Ülke tarihine tek parti dönemine bi baksında tek adam, diktatör nedir onu iyi ögrensinler!.

 9. chp nin içindeki irancılara bir iki laf söylesinler! chp nin içinde ki pkk leşlerinin tabutlarını sırtlayan sözde vekillere bir iki laf söylesinler! her fırsatını bulduklarında KK genel başkandan tut, vekiline varıncaya kadar AB'ye, Türkiye'yi şikayet eden, Türk düşmanı dergilerde, gazeteler de, Türkiye de can ve mal güvenliği yoktur deyip, yani Türkiye'ye yatırımda, turistde gelmesin diyenlere bir iki laf söylesinler!.. vs vs vs.. saymakla bitmez... Yani demem oki, eğer gerçekten Yerli ve Milli lerse, chp-hdp ye dönmüş! chp ye sahip çıksınlar.. Sonra Reis dokununca, ağlamayın! :)).

 10. Bunların şimdi yine aynı teraneleri çalmalarının bir nedeni de, akıllarınca Ak Parti, Mhp Ittifakına gölge düşürmek, Milliyetçi Ülkücü camiayı etkilemek.. Ama bu değişikler şunu bilsin ki, Ülkücü Camia bunları iplemiyor.. Ülkücü Camia da bunların ne m.l olduğunu iyi biliyor.. Bunlar o kadar Yerli, Milli, Delikanlı ise, Tv da bu Hükümet'in geçmişte yaptığı bazı hataları pişirip pişirip ortaya atmasınlar da, tv da şovu bıraksınlar da! fetonün kaset operasyonuyla koltuğa gelip, o gün bugün adeta sözcülüğüne soyunan KK ya bir iki laf söylesinler!.

 11. Hasret kardeş, Milli ve Manevi değerlerden yoksun bu değişiklere çok güzel yazdın.. Eyvallah sağolasın..

 12. İş icabı psikiyatri doktorundan 10 gün rapor alsam, ben de deli mi olacağım? bana 'deli' diyen hakaret etmiş sayılmayacak mı? bu nasıl hastalıkı bir kafa. yok rapor aldı doktora gitti diye de kimseye 'DELİ' diyerek hakaret edemezsin. kaldı ki üstad Mısıroğlunun durumu da farklı. bunlar öyle bir tayfa ki, insanların 'deli'yaftası yememek için doktora gitmesine bile engel olur. Fes'e gelince o fes yüzünden bir tek kişinin bile kanı akmadı, zulmedilmedi, ecdadımın başlığı. ingiliz/siyonist başlığı şapka için M.Kemalin tabiriyle 'kurbanlar verildi'.alın gururla taşıyın yakışır o kofaya!.

 13. üstad muhibbani

  hasret ağabey inkilap yobazlari tarafindan başına her türlü belayi göze alarak hak ve hakikat namına ustadi mudafaa ettiğin icin allah senden razi olsun. neslini îman üzere ibka buyursun..

 14. Allah üstada hayırlı uzun ömürler versin başımızdan eksik etmesin. Onun yazdığı bir kitabı yazmayı bırakın okuyup anlamaya bile vakıf olamayan veya olmayı istemeyen bu cahillerden Allah saklasın. Asıl düşmanlıkları üstadın uzerinden Allahadır. Çünki üstad onlara Allahı hatırlatıyor. Elhamdülillah artık saflar bellidir..

 15. Rabia tatlı

  Allah razı olsun kardeşim o adamların yazısına göz bile atamıyorum İslam düşmanları kafire rahatlıkla kafir diyorum bunlar münafık onlar dan da alçak yazınızı canı gönülden beğenerek okudum zalimler için yaşasın cehennem..

 16. ALLAH razı olsun Hasret bey bu ALLAH,din ve millet düşmanlığı yapan,tek gaye ve amaçları şeytana evlatlık olan bu acizlere söylenmesi gerekeni az da olsa söylemişsiniz,lakin acı olan çok sevdiklerini haykırdıkları ve her ortamda menfaat için fırsat buldukça zikrettikleri atalarını hiç tanımayacak kadar uzak olduğu gerçeğini görememeleridir,fes örneğinde Çölaşan'ın atasının fesli resminden bihaber oluşu mesela,ne diyelim ALLAH herkesi sevdiği ile haşretsin..

Yorum Yaz

  376355

-